Menu Zamknij

1 Festiwal Jurajski

1 Festiwal Jurajski 2024, Zamek Olszyn k/Częstochowy 24 sierpień 2024

O.S.T.R., Vito Bambino, Sarius, Mikser, Gooral, OG OK, DJ ENIX  i inni

Nadchodzi wydarzenie, które wprawi w ruch serca fanów rapu oraz miłośników historii – Festiwal Jurajski Rap Jura 2024. Sobota, 24 sierpnia, zapowiada się jako dzień pełen wrażeń, które zapadną w pamięć na długo. Sceną dla tego niezwykłego zdarzenia będzie malowniczy zamek w Olsztynie koło Częstochowy, miejsce, gdzie echa dawnych czasów spotykają się z pulsującymi rytmami współczesnej muzyki.
Festiwal Rap Jura to przestrzeń, gdzie historia Polski i kultura hip-hopowa splatają się w jedno, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Otoczenie zamku w Olsztynie, będącego świadkiem wielu ważnych wydarzeń, dodaje głębi i kontekstu muzycznym występom, przypominając, że każda epoka ma swoje unikatowe głosy.
Rap Jura 2024 to więcej niż festiwal – to spotkanie z historią w tle muzycznej rewolucji. Jeśli pragniesz przeżyć niezapomniane chwile, otoczone pięknem natury i dziedzictwem kulturowym, przybywaj do Olsztyna. Bądź częścią wydarzenia, które już teraz zapowiada się jako jedna z najważniejszych muzycznych imprez roku. Czekamy na Ciebie, by wspólnie świętować i tworzyć historię. Atrakcje niedaleko Częstochowy